Відгуки

42 відгуки
«

Довгоочікуваний третій том дідусевої "Історії..." повністю виправдав усі сподівання карателів Київської Хунти, закладені першими двома томами. Традиційно неперевершений гумор, дипломатично тонкі спостереження, блискучі паралелі та аналогії із сучасністю, живість характерів історичних постатей, чудове художнє оформлення та ілюстрації - і при йьому лише історично достовірні, верифіковані дані (причому, з широкого спектру джерел, і не тільки українських, що також показово). Давно ми не отримували такого естетичного та інтелектуального задоволення! Чого варті лише пригодницькі європейсько-близькосхідно-африканські поневіряння Якова Кимиковського (з неодноразовими спробами еротичного атентату на нього). 🙂 Ну і звичайно батальні параграфи про Грюнвальдську толоку (Іванко Сушик - то вам не якась міфічна "куліковская бітва"), відчайдушні козацькі звитяги та прекрасну Роксолану-Гюрем.

Від наших кримських побратимів окрема дяка за параграф про Кримське ханство та "киримли та османи - не адіннарот". Крим - це Україна!

Дякуємо за Вашу фундаментальну роботу! Ваша праця - прекрасна, і вона потрібна людям! 🙂

З нетерпінням чекаємо четвертого тому. Слава Україні!

З незмінною повагою
Ваші карателі

Позивний "Доцент" (Київська Хунта)
09.01.2021
«

Всім привіт!
Вчора отримала довгоочікувану третю книгу "Історія України від діда Свирида" ще й з автографом від автора, оце буде класнючий новорічний подарунок для мого чоловіка.
Величезне СПАСИБІ!
P.S.: Не повірите, мені наснився сон, що мені зателефонували і повідомляють, що відправляють книгу з автографом. Зранку прокидаюся, якийсь пропущений, а далі дивлюся у додатку Нової Пошти дійсно є повідомлення про відправку книги, але ж... яка я була здивована, вражена і просто щаслива, коли побачила дарчий надпис від автора для мого коханого - є дійсністю мого сну.
Для мене це просто віра в чудо!
Так як дві попередні книги я придбала на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», це було як подарунок до ДНЯ ТАТА, і чоловік був вдячний, але запитав чому без автографа?, і цього разу він також попросив книгу, (так як слідкує за подіями, що пов'язані з участю Діда Свирида, (ми щодня слухаємо програму "Суть собитій" з ведучим Свиридом Опанасовичем)). Тож для нього було дуже важливо отримати книгу саме з автографом, навіть, не жартуючи сказав "повернеш книгу, якщо не буде автографа!". На що я відповіла, що поїду і все одно знайду, і дістану йому автограф... тож мені не було спокою, то того часу поки мій сон не здійснився!
Ще раз щиро дякую за книгу з автографом!
Спасибі Вам, бажаю міцного здоров'я, успіхів у житті та творчого натхнення у прийдешньому Новому 2021 році!
З повагою Ваші шанувальники, слухачі та читачі Павло та Майя.