Відгуки

42 відгуки
«

Величезне дякую! Особливо в такий час для нашої країни. На мою субєктивну думку, найкращий виклад історії. Перша українська книга за 5 років, та ще і замовляв у францію. Уже замовив другий том з підписом. Іще раз, дякую автору.

«

Щіро дякую!
Отримала велику насолоду від розуміння нашої історії. Чекаю на продовження

«

Я у захваті від аудіокниги. Озвучте, будь ласка, 2-й і 3-й томи. Дуже чекаю.

Р Денис ✓ перевірений покупець
16.03.2023
«

Дуже цінна для мене книга. Тому що Дід Свирид промовляє до мене як українки, яка хоче плекати свою ідентичність. Дуже тепла книга, мені неймовірно приємно її читати. Дуже цікава, на її сторінках історія оживає. Дуже красива, врешті решт, зі стильними ілюстраціями. Окрема величезна подяка за електронну версію, та ще й адаптовану під формат epub, це мені відчувається як справжня турбота про ту частину аудиторії, яка є поціновувачами читалок.
Бережи Вас Бог! Хай ми всі прочитаємо ще багато цікавинок від Діда Свирида вже у мирній Україні!

Бобко Анна ✓ перевірений покупець
17.02.2023
«

Книга чудова! А зараз аудіоверсія актуальна як ніколи під час вимкнення світла . Син вже переслуховує 3 раз ,і з нетерпінням очікує озвучки інших книг.

Мирослава ✓ перевірений покупець
23.12.2022
«

Щиро дякую за книгу і швидку доставку! Мені і дружині дуже сподобалась. Обов'язково замовлю інші книги!

Покровський Ігор ✓ перевірений покупець
10.12.2022
«

Супер!Я обожнюю читати,а Історія-дуже цікава наука!Тепер моя бібліотека на дві книги більша!

«

Доброго дня!Книга цікава та корисна!!Дід молодець постарався на славу! Так тримати!

Сучасний не байдужий громадянин
01.12.2022
«

Доброго дня!Книга цікава та корисна!Бажаю успіхів у майбутньому!Дід молодець постарався на славу!

Сучасний не байдужий громадянин
01.12.2022
«

нарешті дочекався. Не люблю читати, а слухаю залюбки. Чекаю озвучку наступних томів.

Костянтин ✓ перевірений покупець
05.10.2022