5

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати повідомлення, будь ласка, авторизуйтесь.

ogeras

Найцікавіша книга з історії, яку коли-небудь читала, хоча в школі була чудова вчителька історії та лише відмінні оцінки. Зараз не уявляю, що би мало статись, щоб взяла у руки підручник з історії. Придала через любов до діда, точніше до його стилю розповіді. Вже подарувала кілька книг людям, які, думаю, оцінять її так, як я. Буду передавати книгу з покоління в покоління. Книга просто фантастична! Діду, дай Вам, Боже, здоров'я!

Неділя, 26 лютого 2017

mikbanzai

Отримав величезне задоволення від цієї книги. У житті ніколи не читав нічого подібного. Вважаю, що це - зразок того, яким повинен бути шкільний підручник. Читається легко, на одному диханні, написано правдиво, і немає відчуття, що події вигадані або притягнуті за вуха. Автор аналізує історичні події критично, і в той же час з позитивом і гумором. Адже наш народ вижив, тому що сміявся! Величезний респект автору !!! Я б поставив цей твір в один ряд з «Енеїдою» Івана Котляревського.

П'ятниця, 24 лютого 2017

Княгиня

Вельмишановний дідусю! Щойно з великим задоволенням прочитала вашу першу книгу. Дотепно, легко, та й події запам'ятовується дуже добре. Нервуюсь, коли вже можна буде прочитати продовження? Особливо мені трохи примарилося щось на зразок турецького серіалу про Роксолану - як би це можна було подати кінематографічно! Головне - звичайно, гумор. Хоча інколи й чорний. Але тим і живемо. Дякую!

Понеділок, 20 лютого 2017

Теті

Доброго дня!!! Чекаю виходу другого тому! Здоров'я Вам та наснаги! Дякую за чудову книгу і Ваші цінності. З повагою, Тетяна.

П'ятниця, 20 січня 2017

Marina

Доброго дня! Діду, по-перше, вітаю зі святом Вас та Вашу команду! Щиро зізнаюсь, я ніколи не любила історію, ні коли навчалась у школі, ні до недавнього часу.. Причому ніяку, ні історію України ні зарубіжну. І все тому, що відчувала, що в підручниках немає правди, а якщо і є, то її там мізер. Не вважала за потрібне гаяти свій час. Проте, коли я (на жаль, лише нещодавно) натрапила на Ваш аккаунт у фейсбук, то зрозуміла - ОСЬ ВОНО!!! Я щиро вдячна Вам за відданість нашій державі та клопітку працю з написання таких важливих книг! Придбала першу книгу, і дуже задоволена, це одна з найцікавіших книг, які читала в своєму житті. З нетерпінням чекаю на наступні!! З повагою, Марина

Четвер, 19 січня 2017

admin

Доброго дня! Вітаємо Вас з Новим Роком! Електронна версія книги планується до продажу, але тільки після виходу п"ятого тому книги!"

Вівторок, 03 січня 2017

Rebelene

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи планується до продажу електронна версія книги? Дякую за відповідь!

Середа, 28 грудня 2016

serg1605

Доброго вечора! Дуже вдячний за надіслані книги, давно не читав такого прекрасного викладу історії України! Гадаю, І.Котляревський і Остап Вишня були б в захопленні! З нетерпінням чекаиму на наступні частини!

Понеділок, 26 грудня 2016

graf

Доброго вечора. Дуже дякую за книгу, надіслали оперативно, ще й з автографом. Книга надзвичайно цікава, і власне таку історію потрібно давати читати студентам перших курсів - після цього вони зацікавляться академічними книгами. Особисто для мене книга відкриття, а її гумор піднімає настрій. Раджу читати її усім!!!

Середа, 21 грудня 2016

admin

Доброго дня, Вікторіє. Ви замовили книгу і написали листа у вихідний день, тому Вам і не відповіли одразу на Ваш лист. Зразу після вихідних ми відправили Вам замовлення і відповіли на Ваш лист. Якщо у Вас ще є якісь запитання, то Ви їх можете написати нам на емейл didsvyryd.history@gmail.com. З повагою, команда діда Свирида.

Вівторок, 13 грудня 2016

zapolskaya

Доброго дня! Замовила 10-го грудня 2016 року книгу "Історія України від Діда Свирида", оплатила карткою Приватбанку. Окрім листа з підтвержденням замовлення більше ніякої інформації не надійшло. Я додатково на вказану електронну адресу (svyrydsite@gmail.com) написала листа з проханням зв`язатися зі мною...у відповідь тиша. Прошу зреагувати на моє замовлення або лист! Дякую.

Понеділок, 12 грудня 2016

admin

Доброго дня, Макс. У нас дійсно були певні технічні проблеми, але зараз вже все працює коректно. Якщо у Вас є ще якісь запитання, то Ви можете написати нам на емейл didsvyryd.history@gmail.com і ми обов"язково Вам допоможемо. З повагою, команда діда Свирида."

Понеділок, 10 жовтня 2016

Макс

Друзі, підкажіть будь-ласка. При замовленні, в пункті доставка, вибираю нову пошту, місто, а як відділення вибрати, там чи помилка, чи то я щось не так роблю.

П'ятниця, 02 вересня 2016

mikbanzai

Дякую дуже за книжку! Побільше б таких книжок було б - то я б із школи б не вилазив.

Вівторок, 30 серпня 2016

ape_ss

Добрий день! Коли вже вийде другий том історії України??? Не можу дочекатися :)

Неділя, 28 серпня 2016

Олена

Добрий день! Оплатила книжку "Історія України від Діда Свирида" (Оплата замовлення № 1ec307853). Планую забрати самотужки с Михайлівської, 15, але не отримала зворотній зв"язок, крім квітанції про оплату. Підкажіть, будь-ласка, чи є книжка в наявності, коли і як можна її отримати?"

Понеділок, 18 липня 2016

yurkins

В се О.К. Непорозуміння вийшло. Команда Діда Свирида - респект!

Четвер, 30 червня 2016

yurkins

книжка була оплачена і підтверджена 06.06. Зараз 28.06. - Ані слова відгуку. Писав Дідові на мордокнижку, писав на свиридсайт@жмейл.ком - глухо. Альо народ - у мене 02.06 зустріч випускників 20 років, я хотів ту книжку подарувати класній нашій керівничці, яка викладала в нас історію. Негарно виходить.

Вівторок, 28 червня 2016

Юлія

Чудова книга, читається як дуже повчальний анекдот! Історія України постає не вмита кровавими слізьми, як ми її вчили в школі, а цікава, гідна, з гордістю та зі своєрідним українським характером! Дуже дякуємо та чекаємо на наступні частини книги!

Вівторок, 21 червня 2016

Vesna

Книгу получил вовремя и без замечаний, спасибо. С нетерпением ожидаю выхода последующих томов! :) С уважением, - И.Рыбак

Четвер, 16 червня 2016

 

Powered by Phoca Guestbook