Як замовляти, щоб нам усім було добре :)

Шановні читачі!

Другий том «Історії України від діда Свирида» вже у продажу і книги можна придбати на сайті http://didsvyryd-history.com.ua/ за допомогою он-лайн оплати. Для цього оберіть бажану кількість примірників, та зачекайте, поки система обчислить вартість замовлення.

1. Іменний автограф від дідуся.

Це тимчасова опція, вона діятиме лише до 16.06.2017.
В разі бажання отримати книгу із автографом просимо заповнити відповідне поле, в якому вказати ім’я, на яке ви хочете, щоб дідусь зробив присвяту. Для уникнення помилок, просимо дуже уважно поставитися до написання імен. Які бажано писати в українській транскрипції та одразу у давальному відмінку (наприклад Дарині Пшеничній, Артему Самойлову, принцу Джорджу Кембріджському тощо).

Якщо ця книга дарується Вами комусь на день народження, або до ювілею, просимо вказувати точну дату дня народження (щоб під автографом стояла відповідна дата), а також скільки років виповнюється та додати кілька слів про ту людину – щоб дідусь міг зорієнтуватися і автограф не був формальним чи безликим. Можна також допомогти дідусю і одразу написати текст, який би ви хотіли бачити в автографі.

В разі, якщо книга дарується дітям, просимо в будь-якому разі вказувати вік дитини. Бо коли батьки пишуть “Підпишіть книгу моєму сину, Івасику” ми змушені передзвонювати і уточнювати – тому сину Івасику 4 роки, чи 44? А від того залежить текст підпису – сорокалітньому дядькові писати “Маленькому Івасику” якось не годиться. Особливо, коли той “маленький” Івасик – бойовий офіцер, котрий щодня наводить жах на наших ворогів.

Якщо мова йде про воїнів АТО чи волонтерів – обов’язково вказуйте цю обставину. Дідусь із задоволенням напише таким кілька теплих слів від себе. Це ж стосується, якщо ви збираєтеся подарувати книгу дітям загиблого на фронті українського воїна.

Якщо ви хочете подарувати книгу якійсь бібліотеці – вашої школи, вишу, міста чи села – просимо вказувати повну і правильну назву того закладу. Дідусь дуже прискіпливий в таких питаннях і сам розшуковує коректну інформацію, що відбирає чимало часу та уповільнює роботу з автографами. Особливо коли мова йде про закордонні заклади, бібліотеки американських чи європейських університетів. Обов’язково вказуйте, якщо книгу буде передано до бібліотеки при українській школі за кордоном – дідусь постарається написати тим учням щось особливе.

Якщо Ви замовляєте кілька книг, і на кожній хочете бачити іменний автограф, нумеруйте: 1. Петру Петровичу Петренку (наш дід, історик за фахом), 2. Немидорі Пилипівні (моя вчителька української мови), 3. Юрію Запроданцю (мій двоюрідний брат, живе в Росії, ватнік, але прозріває), 4. ... тощо.

І взагалі, просимо при замовленні автографу ставити себе на місце дідуся – що менше буде незрозумілих квестів, то швидше Ви отримаєте своє замовлення. Бо кожне незрозуміле дідусю прохання примушує нас передзвонювати замовникам, уточнювати деталі, а це додатковий час, решта замовлень змушені чекати, робота гальмується, люди нервують і дзвонять нам. А такі дзвінки також примушують нас відволікатися, шукати замовлення та відповідати, що книга стоїть в черзі на підписання на завтра, все буде нормально.

І взагалі краще набратися терпіння та одразу бути готовими до того, що книги з автографом надсилаються протягом 2-3 тижнів після замовлення, оскільки дідусь щодня може зробити не більше 150-200 іменних автографів, а бажаючих тисячі. Втім, усі замовлення обов’язково будуть виконані.

Дідусь – жива людина і може іноді помилятися. Такі випадки надзвичайно рідкісні, але вони бувають. Якщо ви отримаєте книгу, де ім’я підписано дідусем з його вини неправильно – просимо негайно нам про це повідомити. Новий примірник книги буде одразу перепідписаний і надісланий за наш рахунок. Зіпсований же примірник, якщо Вам нескладно, надішліть будь ласка нам (за наш рахунок) – у друкарні є можливість переклеїти книгу і вона знов новенька.

А загалом, поза чергою книги підписуються і висилаються негайно лише у виключних випадках – якщо, наприклад, книга дарується комусь до дня народження, а день народження уже ось-ось. В такому разі просимо окремо писати нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Замовлені книги, які не потребують автографу дідуся, надсилаються негайно.

2. «Нова Пошта».

По Україні ми надсилаємо ваші замовлення через «Нову пошту». Для вибору цього способу доставки на сторінці замовлення оберіть, будь ласка, «Нова пошта», і впишіть населений пункт, номер найближчого відділення та номер свого мобільного телефону, на який з пошти надійде СМС-повідомлення. При отриманні ви сплачуєте вартість доставки та упаковки за тарифами «Нової пошти». Відправлення «Новою поштою» ми здійснюємо по буднях, тож для отримання замовлення без автографу треба зачекати від 2 до 5 днів. При отриманні ви сплачуєте вартість доставки згідно тарифів «Нової пошти». Тимчасово книги накладним платежем не надсилаємо.

3. Укрпошта в Україні.

В разі якщо у Вашому населеному пункті відділення Нової пошти відсутнє, ми надішлемо Ваше замовлення за допомогою Укрпошти, про що також просимо повідомити у листі на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Однак, можливо, з затримкою у 2-3 дні.

4. Самовивіз.

Можливість самовивозу існує лише у Києві. Книги можна буде отримати наступного дня після оформлення за адресою вул.Михайлівська, 15 у нашіх друзів - магазину «Команда Екс». Для цього при замовленні натисніть, будь ласка, кнопку «Самовивіз». Магазин «Команда Екс» працює по буднях з 10 до 20.00, по вихідних з 11 до 18.00. Для киян також існує можливість отримати замовлення за допомогою «Нової пошти». Увага! Книги з автографом на Самовивіз не відправляються, будь ласка, замовляйте книгу з автографом лише Новою поштою.

5. Замовлення з-за кордону.

Замовлення від 1 до 3-х книжок найдешевше надсилати «Укрпоштою». «Укрпошта» вимагає сплачувати вартість доставки при відправленні, тому ми включили її до сплати. Вона розраховується автоматично, коли Ви обираєте Вашу країну та натискаєте «Укрпошта». Вартість доставки 4-х і більше книжок розраховується індивідуально, вона залежить від ваги, країни та узгоджується додатково. У деяких випадках ми пропонуємо використати інших перевізників за узгодженням з замовником. Після відправки ми повідомляємо номер трекінг-чека, за яким місце знаходження посилки можна відстежувати в інтернеті.

6. Проблеми з оплатою.

Оберіть спосіб оплати і система переведе Вас на сторінку платіжної системи.
У випадку проблем з оплатою чи доставкою просимо негайно повідомляти на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Дякуємо за замовлення!

З повагою,

Команда дідуся Свирида